Veikals

Rāda 1–16 of 48 rezultātus

 • KITCHEN CLEANER 500ML

  6.75 PVN (21%) Iekļauts cenā

  AUGSTI EFEKTĪVS TĪROŠS UN ATTAUKOJOŠS LĪDZEKLIS VIRTUVEI.

  Universāls, augsti efektīvs tīrīšanas un taukus noņemošs līdzeklis KITCHEN CLEANER ir izstrādāts, lai nodrošinātu tīrību virtuvē. Tā sastāvā ir tikai drošas un dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kuru lietošana ir sertificēta Eiropas Savienībā un ASV.

  Quick View
 • OVEN & GRILL CLEANER 500ML

  AUGSTI EFEKTĪVS ATTAUKOJOŠS LĪDZEKLIS PLĪTĪM, GRILIEM, CEPEŠKRĀSNIM UTML.

  OVEN & GRILL CLEANER – augsti efektīvs līdzeklis, kas paredzēts, lai notīrītu plīti, grillu, cepeškrāsni, konvekcijas cepeškrāsni, karstuma skapi, mikroviļņu krāsni, ventilācijas režģus un citas virsmas, kas nonāk saskarsmē ar karstiem taukiem. Tā sastāvā ir tikai drošas un dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kuru lietošana ir sertificēta Eiropas Savienībā un ASV.

  Quick View
 • SHOES FRESHENER

  11.63 PVN (21%) Iekļauts cenā

  INOVATĪVS LĪDZEKLIS AR SIMBIOTIKU APAVU IEKŠĒJĀS VIRSMAS UZKOPŠANAI. NOŅEM NEPATĪKAMAS SMAKAS, RADA VESELĪGU MIKROFLORU. 120 ML

  Quick View
 • LIQUID SCRUB

  13.56 PVN (21%) Iekļauts cenā

  VANNAS PUTU KONCENTRĀTS AR SIMBIOTIKU UZ DABĪGO SASTĀVDAĻU BĀZES.

  Quick View
 • DEODORANT

  13.50 PVN (21%) Iekļauts cenā

  Gatavs lietošanai, augstas efektivitātes līdzeklis pret sviedru smaku ar simbiotiku.

  Quick View
 • BAC 21110. UNBLOCKING AGENT (110 ML)

  7.25 PVN (21%) Iekļauts cenā

  PROBIOTISKAIS LĪDZEKLIS CAURUĻU AIZSĒRĒJUMIEM (110ML) MINI APJOMĀ

  Quick View
 • BAC 18110. FLOOR CLEANER

  7.25 PVN (21%) Iekļauts cenā

  PROBIOTISKAIS GRĪDU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS (110 ML) MINI APJOMĀ.

  Probiotiskais grīdu tīrīšanas līdzeklis BAC FLOOR CLEANER – innovatīvs trīsdimensionāls palīgs ikdienas tīrīšanas darbos, pateicoties tā augstai efektivitātei, ekoloģijai un ekonomijai. Palīdz atbrīvoties no nepatīkamajām smakām mājoklī. Spēcīgais grīdu tīrīšanas līdzeklis spēj veikt pārsteidzoši sekmīgas darbības – atbrīvo no netīrumiem, palīdz iegūt ideālu tīrību un labvēlīgu mikroklimatu. Pateicoties unikālajai 3-D tīrīšanas formulai, tās sastāvā esošajiem probiotiķiem, līdzekļa piemērošanas laikā, tas pilnībā aizpilda un iekļūst jebkāda veida virsmās (betonā, plastmasā, laminātā, koka virsmā, linolejā) līdz pat 10 cm dziļumam, iznīcinot visus patogēnos mikroorganismus.

  Quick View
 • ULTIZYM UNIVERSAL (100 ML) CEĻOJUMIEM 8100.

  4.86 PVN (21%) Iekļauts cenā

  UNIVERSĀLS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS AR FERMENTIEM VISĀM VIRSMĀM, PIEMĒROTS CEĻOJUMIEM (100ML)

  Quick View
 • DESCALER NORMAL (110 ML) 6110.

  4.86 PVN (21%) Iekļauts cenā

  DROŠS LĪDZEKLIS PRET KAĻĶA NOGULSNĒM UN RŪSU VISĀM VIRSMĀM, NELIELĀ APJOMĀ. (110ML)

  Descaler Normal – 21. gadsimta organisks līdzeklis pret kaļķa nogulsnēm un rūsu uz akmens, plastmasas, flīzēm, keramikas un citām virsmām. Vai Jūs sapņojiet atbrīvoties no rūsas un kaļķa nogulsnēm virtuvē vai vannas istabā, bet parastie ķīmiskie līdzekļi ar aso un nepatīkamo aromātu nedod vēlamo rezultātu? Pamēģiniet firmas BINATEC – DESCALER NORMAL tīrīšanas līdzekli pret kaļķa nogulsnēm un rūsu  – acīmredzams rezultāts ir garantēts.

  Quick View
 • WASH MACHINE CLEANER

  6.75 PVN (21%) Iekļauts cenā

  VEĻAS UN TRAUKU MAZGĀJAMO MAŠĪNU TĪRĪTĀJS “DIVI VIENĀ”

  WASH MACHINE CLEANER – jauns augstvērtīgs veļas mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu tīrāmais līdzeklis “Divi Vienā”. Ātri un droši attīra no kalcija, rūsas un organisko vielu paliekām. Līdzeklis attīra visas iekšējās virsmas, novērš nepatīkamās smakas, iznīdē bīstamo mikrofloru, baktērijas un pelējumu, nenodarot kaitējumu iekārtai, tās sūkņiem vai šļūtenēm.

  Quick View
 • PROBIOTIC SPRAY 200ML

  23.25 PVN (21%) Iekļauts cenā

  PROBIOTISKS AEROSOLS PRET ALERĢIJU IZRAISĪTĀJIEM UN PUTEKĻU ĒRCĪTĒM

  PROBIOTIC SPRAY – mūsdienīgs, augsti efektīvs tīrošs līdzeklis, tā izgatavošanas procesā ir ņemti vērā alergologu ieteikumi. Tā sastāvā ir tikai drošas un dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kuru lietošana ir sertificēta Eiropas Savienībā un ASV.

  Quick View
 • BAC 23. DEVICE CLEANER 120ML

  0.00 PVN (21%) Iekļauts cenā

  AUGSTI EFEKTĪVS PROBIOTISKAIS LĪDZEKLIS TASTATŪRU TĪRĪŠANAI

  BAC DEVICE CLEANER – augsti efektīvs jaunākās paaudzes līdzeklis, kas bagātināts ar probiotiskām piedevām, paredzēts ikdienā izmantojamu ierīču un datortehnikas tīrīšanai, tadu kā klaviatūra, mobilais telefons, kalkulators un tamlīdzīgi.

  Quick View
 • BAC 22. FLOWER 500ML

  15.20 PVN (21%) Iekļauts cenā

  AUGSTI EFEKTĪVS PROBIOTISKAIS LĪDZEKLIS AUGIEM, BAGĀTINĀTS AR DROŠĀM PROBIOTISKĀM BAKTERIJĀM.

  BAC FLOWER – augsti efektīvs jaunākās paaudzes līdzeklis, kas bagātināts ar probiotiskām piedevām, paredzēts augu aprūpei. Tā sastāvā ir tikai drošas un dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kuru lietošana ir sertificēta Eiropas Savienībā un ASV. Līdzeklis ir profilaktisks, tas nav augu mēslojums.

  Quick View
 • BAC 21. UNBLOCKING AGENT 500ML

  13.50 PVN (21%) Iekļauts cenā

  AUGSTI EFEKTĪVS PROBIOTISKAIS LĪDZEKLIS PRET NEPATĪKAMĀS SMAKAS KANALIZĀCIJAS NOTEKCAURULĒS UN TUALETĒS.

  BAC UNBLOCKING AGENT – augsti efektīvs, probiotisks līdzeklis, kas paredzēts cauruļu aizsērējumu un aizdambējumu novēršanai kā arī nepatīkamu smaku novēršanai. Tā sastāvā ir tikai drošas un dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kuru lietošana ir sertificēta Eiropas Savienībā un ASV.

  Quick View
 • BAC 20. SANITARY CLEANER 500ML

  13.50 PVN (21%) Iekļauts cenā

  AUGSTI EFEKTĪVS PROBIOTISKAIS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS KURŠ LIKVIDĒ SMAKAS UN PELĒJUMU

  BAC SANITARY CLEANER – augsti efektīvs universālais tīrīšanas līdzeklis, kas bagātināts ar probiotiskām piedevām, paredzēts tualešu un vannas istabas tīrības nodrošināšanai. Tā sastāvā ir tikai drošas un dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kuru lietošana ir sertificēta Eiropas Savienībā un ASV.

  Quick View
 • BAC 19. UNIVERSAL CLEANER 500ML

  15.20 PVN (21%) Iekļauts cenā

  AUGSTI EFEKTĪVS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS, KURŠ IZSTRĀDĀTS UZ MIKROBIOLOĢISKAS BĀZES

  BAC UNIVERSAL CLEANER – universāls, augsti efektīvs, dabīgs tīrīšanas līdzeklis, kas bagātināts ar probiotiskām baktērijām. Tā sastāvā ir tikai drošas un dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kuru lietošana ir sertificēta Eiropas Savienībā un ASV.

  Quick View
X
X