Par mums

PAR KOMPĀNIJU ``BINATEC``

“Binatec” – Eiropas kompānija, kas nodarbojas ar izstrādi, ražošanu un inovatīvu, ekoloģisko mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu virzīšanu ar unikālām tīrošām un atveseļojošām īpašībām.

Uz šodienu kompānija “Binatec” piedāvā tirgum trīs inovatīvās produkcijas sērijas: mājai – “BioHome”, higiēnai – “BioBeauty” un automobilim – “BioMobile”. Visa produkcija tiek ražota Eiropas savienībā ar  savu personīgo tirdzniecības marku Binatec®.

Mūsu rekvizīti:
SIA „BINATEC BALTIJA”
VRNr. 40103362251
Brīvības iela 37-7, LV-1010, Rīga, Latvija
LV80LATB0002010105708
AS “NORVIK BANKA”

BINATEC® PRODUKTI

Binatec® tie ir jaunās paaudzes organiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi Jūsu mājas uzkopšanai un personigajai higiēnai. Binatec® līdzekļi ir unikāli, tie ir izstrādāti ņemot vēra ārstu alergologu ieteikumus, cilvēkiem ar pastiprinātu jūtību un noslieci uz alerģijām.

Ieteicams cilvēkiem ar vāju imunitāti un astmu, grūtniecēm, kā arī cilvēkiem, kuriem ir alerģija uz agresīvām ķīmiskām vielām. Līdzekļi pazemina infekcijas slimību riskus vietās, kur var atrasties bērni.

Binatec® līdzekļi ir  ekoloģiski droši,  hipoalergēni, bagātināti ar probiotiskām kultūrām. Aizsargā Jūs un Jūsu mājas no patogēnajām baktērijām un nekaitē apkārtējai videi. Biosadalāmi, nesatur fosfātus. Ir ļoti ekonomiski un pieejami.

Binatec® produkcijas darbības princips noslēdzas fiziskā piesārņojumu atdalīšanā no virsmas bez kaitīgo ķīmisko savienojumu veidošanās.

Uz doto brīdi kompānija “Вinatec” piedāvā veļas mazgāšanas, virsmu tīrīšanas, trauku mazgāšanas, personīgās higiēnas līdzekļus, automobiļa kopšanas līdzekļus, kā arī dzīvnieku un to mitināšanās vietu kopšanas produktus.

Visi līdzekļi apvieno sevī agrāk neaizsniedzamu efektivitāti cīņā ar jebkuriem piesārņojumiem, un spēju atjaunot un uzturēt veselīgu mikrobioloģisko vidi, kā arī labvēlīgi ietekmē cilvēka un mājdzīvnieku veselību.
Produkcijas pamatā ir unikālas inovatīvas formulas BPC™, ОSC™ un UZC™.

Visi līdzekļi ir droši, biosadalāmi un atbilst Eiropas savienības ekoloģiskajiem standartiem.

Binatec® produkcija ienes mājā veselību, tīrību un labklājību!

BINATEC®PRODUKTU DROŠĪBA

Neizraisa koroziju

Mazgājošie un tīrošie sastāvi ar tikpat augstu pH līmeni kā Binatec® produktiem, parasti agresīvi ietekmē metālus. Neskaitāmu Krievijas un Eiropas uzņēmumu neatkarīgie pētījumi apstiprināja, ka nospiedošais metālu vairākums nekorozē pat mijiedarbībā ar mūsu produktiem-koncentrātiem. Darba sastāvi vispār neizraisa nedz koroziju, nedz metālu bojājumus. Turklāt, Binatec® produkti ir indiferenti pret jebkuriem citiem materiāliem.
Droši acīm, elpošanas ceļiem, ādai un apģērbam
Mūsu produktu kontakta laikā ar ādu notiek tikai tās attaukošana – vienkārši ir jūtams viegls sausums. Kasattiecas uz Binatec® produktu trāpījumu acīs, tie izraisa ziepēm līdzīgu kairinājumu un viss. Mūsu produkti ļauj patērētājam reāli iztikt bez aizsardzības līdzekļiem. Tomēr, lietošanas instrukcijās mēs rakstām, ka lietojot Binatec® produktus ir jāizmanto ādas un acu aizsardzības līdzekļi. Tas tiek darīts saskaņā ar likumu, jo formāli,strādajot ar jebkura veida tīrīšanas līdzekļiem,  vienmēr ir jāizmanto aizsardzības līdzekļi.

EKOLOĢIJA UN BINATEC®PRODUKTI

Mēs piedāvājam produktus, kas apmierina visas mūsdienu apkārtējās vides aizsardzības prasības. To utilizācijā, produktus var liet kanalizācijā bez ierobežojumiem.

Biosadalāmība
Eiropas normatīvie dokumenti nosaka, ka produkts tiek uzskatīts par biosadalāmu, ja galējais biodegradācijas līmenis (tā biosadalīšanās līdz nekaitīgiem elementiem, kas dabiski atrodas apkārtējā vidē) pārsniedz 80%% Binatec® produkti sadalās par 85% 28 dienās, t.s., glikozes līmenī, bet pēc tam sadalās pilnībā.

Fosfātu neesamība
Daudzos mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļos to aktivitātes paaugstināšanai tiek pievienoti fosfāti. Zināms, ka fosfāti nodara kaitējumu apkārtējai videi. Mūsu produkti nesatur fosfātus!

Recirkulācija
Atstrādātajos darba  sastāvos laika gaitā notiek dabiska piesārņojumu noslāņošanās pēc īpatsvara. Šo procesu var paātrināt un intensificēt separācijas vai filtrācijas ceļā, bet mūsu produkti var tikt izmantoti daudzkārt, kas ļauj ievērojami samazināt izdevumus.

Īpašību stabilitāte
Binatec® darba sastāvi ilgstošu laiku ir derīgi lietošanai, jo organiskie šķīdinātāji izgaro, bet mūsu piesārņojumu atdalītāji ātri izgaro tikai augstās temperatūrās un pat šajā gadījumā 80% izgarojošās vielas sastāda ūdens, nevis attaukotājs. Binatec® produktu papildu priekšrocība sastāv tajā, ka to īpašības ir augsti stabilas, atšķirībā no šķīdinātājiem, kuru kvalitāti izteikti pasliktinās līdz ar piesārņojuma uzkrāšanos.

BPC™  (probiotiskais aizsardzības komplekss)
ОSC™  (organiskās separēšanas komplekss)
UZC™  (enzīmu attīrīšanas komplekss)

parmums2

„BINATEC”DARBĪBAS PRINCIPI

Cieņa pret cilvēkiem – rādīt cieņu, rūpes un uzmanību pret izplatītājiem, klientiem un darbiniekiem.

Uzmanīga attieksme pret klientiem – analizēt, izprast un apmierināt mūsu izplatītāju un klientu vajadzības un cerības.

Sasniegt produkcijas, pakalpojumu un attiecību kvalitātes augstus standartus.

Censties pēc  vienkāršības – meklēt vienkāršus risinājumus sarežģītām problēmām. Mūsu mārketinga sistēma ir caurspīdīga, mācību materiāli ir pieejami.

Sociālā atbildība – rīkoties godprātīgi, demonstrējot sociālo atbildību un mīlestību pret  dabu.

Cieņa pret likumiem valstī, kur uzņēmums „BINATEC” veic uzņēmējdarbību

„BINATEC” PAMATA VĒRTĪBAS

„BINATEC” PAMATA VĒRTĪBAS ĻAUJ MUMS AR PĀRLICINATĪBU SKATĪTIES NĀKOTNĒ UN UZLABOT DZĪVES KVALITĀTI.

KVALITĀTE

Visa kompānijas produkcija tiek ražota saskaņā ar mūsdienu tehnoloģijām un atbilst Eiropas kvalitātes standartiem, kā arī tiek pakļauta stingrai kontrolei. Piedāvājot augsti efektīvus ekoloģiski tīrus produktus un kvalitatīvus pakalpojumus, mēs veidojam nosacījumus labākai dzīvei. Mēs esam par uzticības pilnu attiecību veidošanos starp darbiniekiem, izplatītajiem un klientiem.

PILNVEIDOŠANA

Tieksme pēc mērķu sasniegšanas ir mūsu iedvesmas avots. Novatorisku iespēju, produktu un risinājumu meklēšana palīdz mums piedāvāt labāko pasaulei. Visi mūsu līdzekļi apvieno iepriekš nesasniedzams īpašības: tie efektīvi cīnās pret jebkuru piesārņojumu un spēj atjaunot un uzturēt veselīgu mikrobu vidi.

GODĪGUMS UN ATKLĀTĪBA

Uzņēmums „BINATEC” ir atbildīgs par savām rīcībām un atvērti par tām runā. Mēs esam atbildīgi par katru soli uz panākumu un labklājības ceļa. Godīgums ir katra „BINATEC” darbinieka svarīga rakstura īpašība. Mēs cienām labākās īpašības cilvēkos un uzskatam, ka produktīvas darba attiecības var būt tikai uz uzticības un cieņas pamata. Ievērojot augstus estētiskus standartus, mēs rūpējamies par mūsu klientiem, darbiniekiem un partneriem.

CILVĒCISKUMS

Mēs ticam, ka cilvēkiem ir raksturīga pieklājība, takts, pieticība, kā arī doto solījumu izpildīšanas precizitāte. Mēs respektējam cilvēku pašcieņu, dāsnumu,  katra cilvēka tiesību uz brīvību, attīstību, laimi un piedāvājam pieņemamu veidu, kā sasniegt šos mērķus. Rūpējoties par vidi un palīdzot cilvēkiem uzlabot savu veselību, mēs radam cieņu pret cilvēku.

VIENOTĪBA
Harmonisku domubiedru grupas mijiedarbība ir pamats, lai sasniegtu ievērojamus panākumus. Cilvēki, kas apvieno piepūles un kopīgas vērtības, strauji sasniedz augstus rezultātus.

parmums3
X
X