KĀ IZTĪRĪT AITĀDAS KAŽOKU AR BINATEC LĪDZEKLIEM?

Zamšādas un aitādas kažoku tīrīšanas ieteikumi

Aitādas kažoki ar zamša virsmu – tie ir izstrādājumi, kas prasa maigu kopšanu. Tas ir saistīts ar kvalitatīvo materiāla raksturojumu, tādu kā vāja noturība pret netīrumiem un augsta iespējamība pret bojājumiem. Tāpēc katram saimniekam ir nepieciešams pastāvīgi tīrīt izstrādājumu. To var veikt arī mājas apstākļos, bet ir nepieciešams sekot vienkāršām rekomendācijām.

  1. Kad jūs sāksiet tīrīt izstrādājumu, jums būs nepieciešams pārbaudīt krāsas noturību. Izstrādājuma otrajā pusee paberziet krāsoto virsmu ar slapju sūkli. Ja sūklis paliks nenokrāsots, tad var droši sākt tīrīt izstrādājumu. Ja sūklis būs iekrāsots, tad jums ir jāsaprot, ka būs nepieciešams tīrīt visu izstrādājumu, lai tajā nebūtu gaišu plankumu.
  2. Universāls līdzeklis no OSC grupas ar numuru „02” ( lai notīrītu tauku netīrumus, izmantojiet līdzekli „05” no šīs grupas) vislabāk piestāvēs, lai notīrītu zamša un aitādas kažoku izstrādājumus.
  3. Sagatavojieties darbam šādi: ielejiet siltu ūdeni (+30°) nelielā traukā, paņemiet tīru sūkli, maigu drēbju birsti un absorbējošu salveti. Izmantojiet virsmu, uz kuras varēs izklāt izstrādājumu pilnībā.
  4. Nosakiet pašas netīrākaas vietas: manšetes, apkakli, kabatu apmales – sāciet tīrīšanu no šim vietām. Jūs varat lietot sūkli vai smidzinātāju.
  5. Uzklājiet līdzekli (nelietojot papildus traukus) ar sūkli vai smidzinātāju uz netīrām vietām un ar apļveida maigām kustībām ar drēbju birstes palīdzību sadaliet līdzekli. Pirmo līdzekļa uzklāšanu noņemiet ar mitru salveti un veiciet šo procedūru otrreiz. Kad jūs redzēsiet vieglās baltas putas, atstājiet līdzekli uz 30-60 sekundēm, pēc tam noņemiet līdzekļa atlikumus ar mitras absorbējošas salvetes palīdzību,  pastāvīgi noskalojot salveti ūdenī un izspiežot to. Tādā veidā notīriet visu izstrādājumu.
  6. Pakariniet izstrādājumu uz pakaramā un ļaujiet tam izžūt.
  7. Ar sausu, maigu drēbju birsti vai ar speciālas zamša birstes palīdzību  paceliet izstrādājuma uzkārsumu, ja tas būs nepieciešams.
  8. Ja aitādas kažoks ir gluds, tad nolīdziniet virsmu ar sausu un maigu salveti (ar mikrofibru).

Tāda veidā varēs notīrīt zamša cimdus, galvassegu, somas un apavus.

 

Binatec® – Intelektuāla tīrība un veselības aprūpe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *